NewNewNewNew Music: Kenzo Matata -‘Niambie’

Kenzo Matata ameliamsha dude jipya na ambalo linatisha na kutesa kote.

Mwimbaji huyo ameachia single track yake juzi na sasa inafanya vizuri kwenye media na mitandao mbalimbali.

‘Niambie’ ndio kazi yake mpya inayoteka airwaves.

Pakua wimbo huo hapa kwa link ya Mdundo.com

#MitegoEA.

Click: http://www.facebook.com/MkazivaeUNIT

Download my new single ‘niambie’ http://mdundo.com/song/89542

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s